Kontakt oss

Tlf 613 48 910 | 613 49 680

post@rrvaldres.no | Fax 614 04 687

 

Bagn

Valdrestunet Kjøpesenter | Storebruvegen 3 | 2930 Bagn

Åpningstider: mandag til fredag 08:00 - 16:00

 

Hedalen

Valdres Kontorpark | Hedalsvegen 2347 | 3528 Hedalen

Åpningstider: mandag til fredag 09:00 - 15:00

 

Fagernes

Valdres Næringshage | Skrautvålsvegen 77 | 2900 Fagernes

Åpningstider: onsdag og fredag 09:00 - 15:00

 

Kontoret er i tillegg bemannet disse dagene i forbindelse med innlevering av timelister: 

18. og 22. oktober

19. 20 og 22. november

7. 10. og 11. desember

17. 21. og 22 januar 

               

Alle kontorene har store postkasser til anvendelse utenfor åpningstidene.

Anne Britt Strande
Anne Britt Strande Autorisert regnskapsfører anne@rrvaldres.no Tlf 456 37 357
Arne Leite
Arne Leite Autorisert regnskapsfører Gruppeleder - Landbruk arne@rrvaldres.no Tlf 456 37 838
Asle Ivar Klemmetsrud
Asle Ivar Klemmetsrud Daglig leder Autorisert regnskapsfører | Statsautorisert revisor aik@rrvaldres.no Tlf 909 84 966
Ingvild Vidste Framnes
Ingvild Vidste Framnes Autorisert regnskapsfører ingvild@rrvaldres.no Tlf 911 90 315
Magnhild Huseby Bolstad
Magnhild Huseby Bolstad Autorisert regnskapsfører magnhild@rrvaldres.no Tlf 456 37 289
Odd Arne Klemmetsrud
Odd Arne Klemmetsrud Autorisert regnskapsfører odd.arne@rrvaldres.no Tlf 472 55 165
Turid Auren Klemmetsrud
Turid Auren Klemmetsrud Autorisert regnskapsfører turid@rrvaldres.no Tlf 911 31 893
Bente Brenden
Bente Brenden Lønningsansvarlig bente@rrvaldres.no Tlf 456 37 086
Elisabeth Sukke
Elisabeth Sukke Regnskapsmedarbeider elisabeth@rrvaldres.no Tlf 474 83 050
Geir Osvald Storengen
Geir Osvald Storengen Regnskapsmedarbeider geir@rrvaldres.no Tlf 488 86 558
Inger Olea Digene
Inger Olea Digene Regnskapsfører inger@rrvaldres.no Tlf 456 37 796
Silje Langerud Skaro Dokken
Silje Langerud Skaro Dokken Regnskapsfører Registrert revisor silje@rrvaldres.no Tlf 474 76 642
Solveig Dokkebakke
Solveig Dokkebakke Regnskapsmedarbeider solveig@rrvaldres.no Tlf 919 02 773
Tommy Bjørke
Tommy Bjørke Regnskapsmedarbeider IT ansvarlig tommy@rrvaldres.no Tlf 456 37 951
Mer om dette Vi leverer
  • Regnskap
  • Attestering
  • Rådgivning
  • Fakturering
  • Lønn
Aktuelt fra RRVALDRES