Kontakt oss

613 48 910 | post@rrvaldres.no 

 

Til alle kunder og samarbeidspartnere

Coronaepidemien er svært alvorlig og det er viktig at vi alle sammen beskytter oss og gjør tiltak for begrense spredningen, spesielt i solidaritet med risikoutsatte grupper i samfunnet. Alle våre kunder oppfordres til ta kontakt på telefon eller epost i stedet for å møte opp på våre kontorer. Bilag og annet kan som alltid leveres i postkassene utenfor kontorene.

Vi kommer til å begrense fysiske møter og øke bruken av hjemmekontor for å redusere faren for smitte. Det kan derfor være at din kundebehandler ikke er tilstede som vanlig.

Ta gjene kontakt med oss per tlf eller post så hjelper vi deg gjerne. 

 

Bagn

Valdrestunet Kjøpesenter | Storebruvegen 3 | 2930 Bagn

Åpningstider: mandag til fredag 08:00 - 16:00

 

Hedalen

Valdres Kontorpark | Hedalsvegen 2347 | 3528 Hedalen

Åpningstider: mandag til fredag 09:00 - 15:00

 

Fagernes

Valdres Næringshage | Skrautvålsvegen 77 | 2900 Fagernes

Åpningstider: onsdag 09:00 - 15:00

 

 Alle kontorene har store postkasser til anvendelse utenfor åpningstidene.

Arne Leite
Arne Leite Autorisert regnskapsfører Teamleder - personlige foretak arne@rrvaldres.no Tlf 456 37 838
Asle Ivar Klemmetsrud
Asle Ivar Klemmetsrud Statsautorisert revisor Daglig leder aik@rrvaldres.no Tlf 909 84 966
Magnhild Huseby Bolstad
Magnhild Huseby Bolstad Autorisert regnskapsfører Teamleder - aksjeselskap magnhild@rrvaldres.no Tlf 954 57 045
Odd Arne Klemmetsrud
Odd Arne Klemmetsrud Autorisert regnskapsfører odd.arne@rrvaldres.no Tlf 472 55 165
Turid Auren Klemmetsrud
Turid Auren Klemmetsrud Autorisert regnskapsfører turid@rrvaldres.no Tlf 911 31 893
Bente Brenden
Bente Brenden Lønningsansvarlig bente@rrvaldres.no Tlf 456 37 086
Elisabeth Sukke
Elisabeth Sukke Regnskapsmedarbeider elisabeth@rrvaldres.no Tlf 474 83 050
Geir Osvald Storengen
Geir Osvald Storengen Regnskapsfører geir@rrvaldres.no Tlf 488 86 558
Inger Olea Digene
Inger Olea Digene Regnskapsfører inger@rrvaldres.no Tlf 456 37 796
Silje Langerud Skaro Dokken
Silje Langerud Skaro Dokken Autorisert regnskapsfører Registrert revisor silje@rrvaldres.no Tlf 474 76 642
Solveig Dokkebakke
Solveig Dokkebakke Autorisert regnskapsfører solveig@rrvaldres.no Tlf 919 02 773
Tommy Bjørke
Tommy Bjørke Regnskapsfører IT ansvarlig tommy@rrvaldres.no Tlf 456 37 951
Mona Andreassen
Mona Andreassen Regnskapsfører mona@rrvaldres.no Tlf 919 05 659
Lena Lønnum Regnskapsmedarbeider lena@rrvaldres.no Tlf 456 37 289
Andreas Hagene Regnskapsmedarebeider andreas@rrvaldres.no Tlf 919 06 328
Mer om dette Vi leverer
  • Regnskap
  • Attestering
  • Rådgivning
  • Fakturering
  • Lønn