Kontakt oss

Tlf 613 48 910 | 613 49 680

post@rrvaldres.no | Fax 614 04 687

 

Bagn

Valdrestunet Kjøpesenter | Postboks 27 | 2929 Bagn

Åpningstider: mandag til fredag 08:00 - 16:00

Juli: mandag til fredag 09:00 - 14:00

 

Hedalen

Valdres Kontorpark | Hedalsvegen 2347 | 3528 Hedalen

Åpningstider: mandag til fredag 09:00 - 15:00

Juli: sporadisk bemannet

 

Fagernes

Valdres Næringshage | Skrautvålsvegen 77 | 2900 Fagernes

Åpningstider: Tirsdag 09:00 - 15:00

                     Onsdag 09:00 - 15:00

                     Torsdag 09:00 - 15:00

NB! Se egne åpningstider på Fagernes for sommeren 2017 her

 

Alle kontorene har store postkasser til anvendelse utenfor åpningstidene.

Asle Ivar Klemmetsrud
Asle Ivar Klemmetsrud Daglig leder Autorisert regnskapsfører | Statsautorisert revisor aik@rrvaldres.no Tlf 909 84 966
Anne Britt Strande
Anne Britt Strande Autorisert regnskapsfører anne@rrvaldres.no Tlf 456 37 357
Arne Leite
Arne Leite Autorisert regnskapsfører Gruppeleder - Landbruk arne@rrvaldres.no Tlf 456 37 838
Odd Arne Klemmetsrud
Odd Arne Klemmetsrud Autorisert regnskapsfører odd.arne@rrvaldres.no Tlf 472 55 165
Turid Auren Klemmetsrud
Turid Auren Klemmetsrud Autorisert regnskapsfører turid@rrvaldres.no Tlf 911 31 893
Silje Langerud Skaro Dokken
Silje Langerud Skaro Dokken Regnskapsfører Registrert revisor silje@rrvaldres.no Tlf 474 76 642
Mona Andreassen
Mona Andreassen Regnskapsfører mona@rrvaldres.no Tlf 456 37 712
Bente Brenden
Bente Brenden Lønningsansvarlig bente@rrvaldres.no Tlf 456 37 086
Inger Olea Digene
Inger Olea Digene Regnskapsfører inger@rrvaldres.no Tlf 456 37 796
Tommy Bjørke
Tommy Bjørke Regnskapsmedarbeider IT ansvarlig tommy@rrvaldres.no Tlf 456 37 951
Torunn Bolstad
Torunn Bolstad Regnskapsmedarbeider torunn@rrvaldres.no Tlf 474 85 808
Elisabeth Sukke Sætrang
Elisabeth Sukke Sætrang Regnskapsmedarbeider elisabeth@rrvaldres.no Tlf 474 83 050
Magnhild Huseby Bolstad
Magnhild Huseby Bolstad Regnskapsmedarbeider magnhild@rrvaldres.no Tlf 456 37 289
Geir Osvald Storengen
Geir Osvald Storengen Regnskapsmedarbeider geir@rrvaldres.no Tlf 488 86 558
Ingvild Vidste Framnes
Ingvild Vidste Framnes Autorisert regnskapsfører ingvild@rrvaldres.no Tlf 488 96 525
Vi leverer
  • Regnskap
  • Attestering
  • Rådgivning
  • Fakturering
  • Lønn
Viktige frister
02.08
Skatteoppgjør - første pulje for næringsdrivende er klar Vis alle frister
Aktuelt fra RRVALDRES